24 квітня 2021

У суботу, 24 квітня, в межах благодійного проєкту «Фінансова грамотність» від Rotary Club Kiev International, доцент кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету Олександра Губар та студент другого курсу Факультету електронних технологій та робототехніки Роман Кирніс пройшли у Києві тренінг із фінансової грамотності та гру cash-flow.

Представники ЧДТУ отримали багато цінної інформації, ігровий досвід та корисне спілкування поміж однодумців.

Гра прекрасна! На початку для мене гра складалася не найкращим чином: ставав на кожну клітинку «тринькати гроші» кілька кіл поспіль. Але я не здавався і вірив, що все вийде. Ведучий Самвел та інші гравці підтримували, і наприкінці гри мені пощастило купити акції за 1 долар кожна, на яких я майже став банкрутом.  Але пізніше мені вдалося продати ці акції по 15 доларів і заробити 225 000 $. Неймовірне відчуття! Ведучий терпляче все пояснював, підтримував, вів гру весело і позитивно. Чудова команда, всі чуйні та життєрадісні! Ця гра вчить впевненості, розрахунку, діловому спілкуванню, поважати думку інших, фокусуватись, досягати цілей і головне  фінансової грамотності. Щоб зрозуміти, які почуття викликає гра cash-flow, потрібно спробувати зіграти в неї і ви все зрозумієте! ділиться враженнями від гри Роман Кирніс.

Проєкт «Фінансова грамотність в ЧДТУ» тільки набирає обертів долучайтеся!

Доєднуйтеся у групу в Телеграмі: