1 вересня 2017

1 вересня  Черкаський державний технологічний університет радісно зустрічав численних гостей – партнерів, друзів, батьків своїх студентів, що завітали у цей урочистий день, аби поздоровити величезний колектив вишу  із Днем знань.

– Ми раді вітати у своїй дружній родині стільки нових студентів! Від імені  професорсько-викладацького складу нашого університету хочу побажати вам отримати якомога більше корисних і сучасних знань, що допоможуть вам стати висококваліфікованими фахівцями, які будуть гордитися своїм університетом. А ми, у свою чергу, зможемо гордитися вами, – із  такими словами звернувся до студентства ЧДТУ виконуючий обов’язки ректора Черкаського державного технологічного університету Олег  Григор.

Вітаємо перши курс спеціальності 232 “Соціальне забезпечення” з початком навчального року!