11 лютого 2020

11 лютого відбулася перша зустріч студентів спеціальності “Соціальне забезпечення” та інших спеціальностей  факультету гуманітарних технологій Черкаського державного технологічного університету   з доцентом кафедри загальної екології, педагогіки та психології, освітнім омбудсменом ЧДТУ Наталією Старовойтенко.

Під час зустрічі в діалозі із студентами омбудсмен акцентувала увагу на набутті європейських цінностей, зокрема прав і свобод. Наталія  Старовойтенко ознайомила студентів із порядком та умовами звернення до освітнього омбудсмену Черкаського державного технологічного університету.

Зі свого боку, студенти факультету гуманітарних технологій виявили інтерес та достатній рівень обізнаності у питаннях прав і обов’язків здобувачів вищої освіти,  продемонструвавши небайдужість до питання додержання законодавства про освіти, захисту прав осіб, які здобувають фах, або працюють у ЧДТУ.

Принагідно омбудсмен навела конкретні приклади стосовно правових знань та їх практичного застосування студентами в освітньому процесі.