10 лютого 2020

10 лютого, за ініціативи завідувачки кафедри соціального забезпечення Інни Журби, відбулася відкрита зустріч студентів спеціальності «соціальне забезпечення» та спеціалізації «графічний дизайн» Черкаського державного технологічного університету з представниками міжнародного благодійного фонду Let’s help.

Упродовж зустрічі менеджерка по роботі з волонтерами Дар’я Літвінова та координаторка програми «Гідна старість» Віта Сидоренко познайомили студентів з діяльністю міжнародного благодійного фонду Let’s help та розповіли про важливість допомоги самотнім літнім людям, які проживають у геріатричних пансіонатах (будинках для літніх людей). Гості ЧДТУ звернули увагу авдиторії на волонтерські можливості задля покращення умов проживання літніх людей та заохотили долучитися до всеукраїнського флешмобу  Let ‘s help babusya.

Представники фонду у форматі діалогу відверто поспілкувалися про студентське волонтерство, інклюзію у Черкасах та перспективи подальшої співпраці з завідувачкою кафедри соціального забезпечення Інною Журбою та старшим викладачем кафедри дизайну Оленою Галицькою.