16 березня 2023

15-16 березня 2023 року завідувачка кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету Інна Журба  взяла участь у тренінгу на тему «Адвокація: на шляху до забезпечення ґендерної рівності та протидії ґендерно зумовленому насильству».

Упродовж двох днів учасниці, які працюють чи планують працювати в інтересах жінок та дівчат, зокрема з жінками та дівчатами уразливих груп, разом із тренерами детально розбирали, що таке адвокація й для чого вона потрібна, говорили про принципи розробки та втілення адвокаційних кампаній, обмінювалися досвідом. Роботу не припиняли навіть під час повітряних тривог, продовжуючи її вже в укритті.

Адвокація важлива не тільки в мирні часи, а й під час повномасштабної війни, адже вона є дієвим інструментом, який покликаний допомогти винести певну проблему на загал, заручитися підтримкою  суспільства, медіа, різних державних та недержавних структур і організацій та сприяти вирішенню цієї проблеми на державному рівні.

Однією з таких проблем є ґендерно зумовлене насильство та ґендерна нерівність, які під час війни особливо актуалізувалися.

За результатами успішного проходження навчання учасниці тренінгу отримали сертифікати.

Організатори події сподіваються, що поширення таких знань сприятиме більш активній та злагодженій роботі усіх структур і організацій у забезпеченні ґендерної рівності та протидії ґендерно зумовленому насильству в Україні.

Тренінг проведено завдяки підтримці Уряду Канади в межах Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», який впроваджує Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund.