28 березня 2024

28 березня 2024 року завідувачка кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету Інна Журба взяла участь у першому етапі тренінгу для тренерів типової навчальної програми «Молодіжна робота». Навчання проходило в онлайн-форматі для викладачів та викладачок (тренерів та тренерок) провайдерів Національного агентства України з питань державної служби.

У вітальній промові директор департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту Владислав Яцук акцентував увагу на важливості посадових осіб мати професійні знання з питань формування та реалізації молодіжної політики, організації та здійснення молодіжної роботи для задоволення потреб молоді в Україні.

Участь у першому етапі тренінгу взяли 22 особи. Наступний етап тренінгу відбудеться 12-14 квітня 2024 року у Києві.

Тренінг для тренерів проводиться Міністерством молоді та спорту України спільно з Всеукраїнський молодіжний центр, Асоціація Молодіжних працівників України – АМПУ за підтримки проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та фінансування Міністерства закордонних справ Данії.