21 квітня 2023

20 та 21 квітня 2023 року у Черкасах, у межах програми «Єднання заради діі», пройшов воркшоп із написання проєктів за  методологією «Дизайн мислення», до якого долучилася завідувачка кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету Інна Журба.

Під час дводенної події учасники сумлінно навчалися та напрацьовували ідеї, дізнавалися більше інформації про дизайн мислення та як він впливає  на розвиток громади та  особистості.

Навчання було динамічним, насиченим і яскравим, наповненим цікавою теорією та практичними заняттями.

За результатами воркшопу учасники мають можливість подати новостворені проєкти для участі у грантовому конкурсі та отримати фінансову підтримку від програми.