29 вересня 2021

29 вересня 2021 завідувачка кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету Інна Журба взяла онлайн-участь у Всеукраїнському тренінгу-семінарі «Юридичні аспекти працевлаштування молоді з інвалідністю», головною метою якого стало соціалізація та психологічна адаптація молоді з інвалідністю,  сприяння працевлаштуванню та самореалізації.

Захід організований Навчально-науковим центром соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Чорноморського національного університету імені Петра Могили спільно з ГВО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за участю юриста ГВО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» адвоката, інструктора групи Активної реабілітації Олега Полозюка.

Під час тренінгу Олег Полозюк  детально розповів, які правові норми існують при працевлаштуванні людей з інвалідністю, на які соціальні гарантії можна розраховувати тощо. Зі свого боку фахівці служби зайнятості ознайомили учасників із можливістю реєстрації та отримання статусу безробітного за допомогою мобільного застосунку  порталу «Дія», в дистанційному режимі, що особливо зручно для тих людей, у яких є труднощі в пересуванні.