22 листопада 2021

Днями завідувачка кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету Інна Журба разом із слухачами курсу «Україна – Норвегія», що вже вдруге співреалізує ЧДТУ, долучилися до тренінгу «Бізнес-план не складно. Як описати проектну ідею для соціального підприємства». Захід проходив у межах роботи Лабораторії соціального підприємництва у Черкаській області, яка діє в межах проекту «EU4Youth – Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні».

Організатори зазначають, що без бізнес-плану неможливо: чітко визначити цілі свого проєкту; розраховувати бюджет; визначати терміни реалізації; виділяти сильні й слабкі сторони своєї справи; аналізувати ризики та період окупності. Саме тому вкрай важливо знати шлях розвитку своєї справи з самого початку підприємницької діяльності, адже успіх у будь-якому бізнесі — це результат вдалого бізнес-планування. Доведено, що стартапи з бізнес-планом мають вдвічі більше шансів на успіх, ніж без нього.